close x

EĞİTİMDE YENİ BİR ATAK “SINAV KURS” KONSEPTİ

“Sınav Kurs” merkezlerinde daha önce Sınav Dershanelerinde olduğu gibi hem okul derslerine destek verecek hem de YGS ve LYS’ye tam anlamıyla hazırlayacak nitelikte bir program uygulanır.

“Sınav Kurs” merkezlerinde uygulanacak program Sınav Eğitim Kurumları Genel Merkezi tarafından hazırlanır ve bir eş güdüm halinde tüm şubelerde yürütülür. Dersler ise Sınav Yayınlarının uzman kadrosu tarafından bu kurumlara özel olarak geliştirilen online ve basılı eğitim materyalleri üzerinden işlenir.

“Sınav Kurs” merkezlerinde programlanan ders ve sınavlara tüm öğrenciler; ek çalışma, etüt, ödev tamamlama ve soru çözüm derslerine ise belirlenen öğrenci ya da sınıflar mutlaka katılır. Etüt ve ek çalışmalar öğrenci ya da sınıfın ihtiyacına göre belirlenir.


KAZANMAK İÇİN DAHA FAZLA DERS+ETÜT+SINAV

“Sınav Kurs” merkezlerinde öğrenciler sınavlara tam olarak hazırlanır ve başka herhangi bir desteğe gerek duymazlar. Bunun için, daha fazla ders, daha fazla etüt ve daha fazla sınav yapılır.

“Sınav Kurs” merkezlerinde Sınav Dershanelerinde olduğu gibi, test pratiğini arttırmak, başarıyı ölçmek ve eksik kazanımlarını ayrıntılı analizlerle tespit etmek için sık sık deneme sınavı uygulanır.

Ders ve sınavlara tüm öğrenciler, ek çalışma, etüt, ödev tamamlama ve soru çözümüne ise belirlenen öğrenci ya da sınıflar mutlaka katılır.


SINAV KURS GENEL MERKEZ
  • SINAV KURS GENEL MERKEZ
  • ALINTERİ BULVARI UZAYÇAĞI CAD. 1249. SOKAK NO:5 OSTİM
  • 0(312) 385 40 03
  • YENİMAHALLE /ANKARA